DEPOLAMA

Eşya Depolama Hizmeti

Evden eve ya da şehirler arası nakliyat hizmetini yıllardır sürdüren İstanbul nakliyat firması olarak bugüne kadar pek çok müşteriye sorunsuz hizmet sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz. Eşya taşıma işleminin önemli ayaklarından bir tanesi de depolama hizmetidir. Bu hizmeti yürütürken hassas bir şekilde hareket etmeli ve bir eşyanın uzun bir süre boyunca sıkıntısız bir şekilde muhafazasının yapılması gerekir. Firma olarak İstanbul depolama hizmetini de bugüne kadar pek çok müşterimize sorunsuz bir şekilde sunduk.

Sizden almış olduğumuz eşyalarınızın büyüklüğü ne olursa olsun depo alanımızda olması gereken koşullarda muhafaza edilir. Depolarımızda 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur bu nedenle de eşyalarınız her türlü olası sorunlara karşı güvencemiz altındadır. Teslim alınan her eşya siz tekrar eksiksiz bir şekilde teslim edilmek üzere ayrı bölümlere istiflenir ve bu istifleme esnasında bir liste tutularak eşyalar tek tek kayıt altına alınır. Bu hizmet eşyanın teslimi sırasında sorunsuz bir teslim işleminin gerçekleştirilmesi için önemlidir. Aynı liste sizde olacağından yükleme sırasında sizde eşyalarınızın takibini bizimle yapabilirsiniz.

İstanbul depolama alanımızda aynı anda birden çok müşterimizin eşyası bir arada durabilmektedir. Bu da ciddi bir sistem gerektirir. Firmamız her türlü yoğunluk içerisinde eşyaların birbirine karışmasının önüne geçer bu nedenle de herhangi bir karışıklık durumuna mahal verilmemiş olur.

Eşyalarınız depolama işlemi sırasında güzel bir şekilde paketlenir. Amaç ortam koşulları içerisinde eşyanın ilk günkü temizliğini koruyabilmektir. depo alanımız da düzenli bir şekilde temizlik işlemi yapıldığından içeride aynı zamanda hijyenik bir ortamın oluşturulmasına da dikkat edilmektedir. Eşyalarınızı depomuzda uygun bir alana yerleştirdikten sonra örtme işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede dış etkilere karşın tam bir koruma sağlanmış olacaktır.

Depolarımızda belli dönemlerde ilaçlama yapmaktayız bu yüzden de depo içerisinde herhangi bir haşere olmasına izin verilmez. Eşyalar yerden yüksekte olduğundan dolayı da nem rutubet vs. gibi sorunlara karşı güven altında olacaktır. Kısacası hizmetin ve koşulların en doğru adresindesiniz ve bize teslim ettiğiniz eşyalarınız aynı özenle muhafaza edilecektir.

 

esya-depolama